ANİONE - Anime- Manga Forumu
One Piece Anime Tartışma Eamq8h
Sitemizden Kaliteli Şekilde Yararlanmak İçin Lütfen Üye olun !
One Piece Anime Tartışma Eamq8h
Sitemizden Kaliteli Şekilde Yararlanmak İçin Lütfen Üye olun !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anime-Manga Download

AnasayfaGirişLatest imagesKayıt OlGiriş yap

One Piece Anime Tartışma

+4
MERT12
Kei
alperen_aykutalp
Luffy
8 posters
YazarMesaj
Luffy
YeNi ÜyE
YeNi ÜyE

One Piece Anime Tartışma Empty
MesajKonu: One Piece Anime Tartışma   One Piece Anime Tartışma Icon_minitimeC.tesi Eyl. 15, 2007 10:03 pm

hadi One Piece anime hakkında sohbet edelim, ben One Piece'in mütiş hayranıyım; en sevdiim animedir Wink
alperen_aykutalp
YeNi ÜyE
YeNi ÜyE
alperen_aykutalp

MesajKonu: Geri: One Piece Anime Tartışma   One Piece Anime Tartışma Icon_minitimePaz Kas. 04, 2007 4:47 pm

ben en çok zoro yu seviorum
Kei
Admin
Admin
Kei

Erkek Mesaj Sayısı : 70

MesajKonu: Geri: One Piece Anime Tartışma   One Piece Anime Tartışma Icon_minitimePaz Kas. 04, 2007 4:49 pm

Laughing bende en çok zoroyu severim şu an zaten 26. bölümdeyim ama aldığım spoillere göre ileriki bölümlerde seri dahada heyecanlanıcakmış. cheers
alperen_aykutalp
YeNi ÜyE
YeNi ÜyE
alperen_aykutalp

MesajKonu: Geri: One Piece Anime Tartışma   One Piece Anime Tartışma Icon_minitimePaz Kas. 04, 2007 4:51 pm

tabi baya süpper oluyo ilk başlarda zoro yu görünce herkes izlemeye devam edio zaten Very Happy
MERT12
Site Kurucusu
Site Kurucusu
MERT12

Erkek Mesaj Sayısı : 262

MesajKonu: Geri: One Piece Anime Tartışma   One Piece Anime Tartışma Icon_minitimePaz Kas. 04, 2007 5:13 pm

bencede hayranıyım ama bir ara star veriyodu ondan sonra vermiyor çeken varsa koysun diicem ama yok
http://www.anione.co.cc
GORDON FREEMAN
YeNi ÜyE
YeNi ÜyE
GORDON FREEMAN

MesajKonu: Geri: One Piece Anime Tartışma   One Piece Anime Tartışma Icon_minitimeÇarş. Kas. 07, 2007 6:54 am

Bende hayranıyım
Bir ara rtl2 veriyordu
Kei
Admin
Admin
Kei

MesajKonu: Geri: One Piece Anime Tartışma   One Piece Anime Tartışma Icon_minitimeÇarş. Kas. 07, 2007 12:32 pm

ya yabancı kanallarda güzel olmuyo mesela rtl 2 de almanca ama onun yerine kazaskerin yaptığı altyazılarla izliyorum ben süper oluyor lol!
bedifeci
YeNi ÜyE
YeNi ÜyE

Erkek Mesaj Sayısı : 82

MesajKonu: Geri: One Piece Anime Tartışma   One Piece Anime Tartışma Icon_minitimePtsi Ara. 03, 2007 3:12 pm

Şimdi takip ettiğim animelerr var Bleach,Mobile Suit Gundam ve son iki bölümü kalan Great Teacher Onizuka ama one Piece ayrı bir yeri var.indiriyorum da yavaş yavaş ilk 53 bölüm indi.Bende kazaskerin çevirilerinden takip edeceğim ama belli bir zaman sonra.Star TV de zamanın da düzensiz bir şekilde takip ediyordum çok hoşuma gitmişti..Benimde favori karekterim ZORO.bölüm sayısı çok fazla 330 geçti buda nekadar tutulduğunu gösteriyor herhal de...
Kei
Admin
Admin
Kei

MesajKonu: Geri: One Piece Anime Tartışma   One Piece Anime Tartışma Icon_minitimePtsi Ara. 03, 2007 3:20 pm

Aynen öyşle çok tutuldu yazarının demesine göre bu daha yarısıymış. Yani bi bu kadar daha one piece izlicez lol!
sai
YeNi ÜyE
YeNi ÜyE
sai

MesajKonu: Geri: One Piece Anime Tartışma   One Piece Anime Tartışma Icon_minitimePaz Ara. 23, 2007 9:38 pm

bedifeci demiş ki:
Şimdi takip ettiğim animelerr var Bleach,Mobile Suit Gundam ve son iki bölümü kalan Great Teacher Onizuka ama one Piece ayrı bir yeri var.indiriyorum da yavaş yavaş ilk 53 bölüm indi.Bende kazaskerin çevirilerinden takip edeceğim ama belli bir zaman sonra.Star TV de zamanın da düzensiz bir şekilde takip ediyordum çok hoşuma gitmişti..Benimde favori karekterim ZORO.bölüm sayısı çok fazla 330 geçti buda nekadar tutulduğunu gösteriyor herhal de...
Evet en son 335 çıkdı one piece ömür boyu süreçek pirat
bedifeci
YeNi ÜyE
YeNi ÜyE

Erkek Mesaj Sayısı : 82

MesajKonu: Geri: One Piece Anime Tartışma   One Piece Anime Tartışma Icon_minitimePaz Ara. 23, 2007 10:45 pm

Bakalım neler olacak yeni bölümlerde.......Macera arayanlar için biçilmiş kaftan..
theairbender
YeNi ÜyE
YeNi ÜyE
theairbender

Erkek Mesaj Sayısı : 11

MesajKonu: Geri: One Piece Anime Tartışma   One Piece Anime Tartışma Icon_minitimeCuma Mayıs 23, 2008 6:00 pm

ben hayla rtl2 de izliyorum anlamasamda izlemesinden en fazla zevk aldıgım animelerden birisi
Kei
Admin
Admin
Kei

MesajKonu: Geri: One Piece Anime Tartışma   One Piece Anime Tartışma Icon_minitimeCuma Mayıs 23, 2008 7:31 pm

Evet ama zaten kazaskerin blogunda çevirilerini veriyor bence oradan takip edebilirsin çok güzel bi seridir ayrıca Smile
theairbender
YeNi ÜyE
YeNi ÜyE
theairbender

Erkek Mesaj Sayısı : 11

MesajKonu: Geri: One Piece Anime Tartışma   One Piece Anime Tartışma Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 9:03 am

kei bi link koyabilir misin acaba?(musaitsen tabiki)

One Piece Anime Tartışma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» One Piece'nin 7 Filmi
» anime Mtv de